1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Login:        Hasło:        Nie pamiętasz hasła? Zapomniałeś nazwy użytkownika? Załóż konto

Pogoda z serwisu
Błąd
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR


Więcej za M "z drugiej ręki" w Wałczu?

środa, 16 kwietnia 2014 20:20

Jak wynika z najnowszych danych, średnia cena używanego wałeckiego mieszkania wynosi 159,000 zł. Za metr kwadratowy właściciel chcą tutaj średnio 2616 zł. Wiele wskazuje jednak na to, że lokale zdrożeją.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Więcej…

Podatki w górę

środa, 16 kwietnia 2014 20:20

kasioraOd przyszłego roku czeka nas podwyżka podatków aż o 10%. Po dość burzliwej sesji rady miasta uchwalono nowe stawki podatku od nieruchomości oraz pojazdów obowiązujące na terenie miasta Wałcz. Przyjęty został podatek zaproponowany przez włodarzy miasta.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Więcej…

Apel o krew dla Mikołaja

środa, 16 kwietnia 2014 20:20

563832 10151316210116665 1612893456 n 2Pilnie potrzebna krew dla 17 letniego Mikołaja! Chłopak jest po przeszczepie szpiku kostnego! Przebywa na oddziale Transplantacji Szpiku Szpitala Klinicznego im. Jonschera w Poznaniu. Pilnie potrzebuje Grupy 0 Rh (-) minus. Można oddawać również każdą inną grupę krwi z informacją, że to krew dla Mikołaja .
Krew dla Mikołaja można oddawać w centrach krwiodawstwa. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 44 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15 oraz w soboty od 7 do 12. lub w najbliższy punkt krwiodawstwa: http://www.oddajkrew.pl/gdzieoddac.php
Oddając krew pamiętajcie, aby poprosić o zaświadczenie, a na nim musi być zaznaczone: Mikołaj Czermak Klinika Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu Zaświadczenia prosimy wysyłać mailem do mamy Mikołaja, czyli Lidia Czermak Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wizyta Prezydenta Bronisława Komorowskiego

środa, 16 kwietnia 2014 20:20

Wizyta Prezydenta Bronisława KomorowskiegoDnia 28.06 swoją wizytą w Wałczu zaszczyci nas Prezydent Bronisław Komorowski. W planach Prezydenta jest odwiedzenie jednostki wojskowej oraz uczestniczenie w zakończeniu roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego.

Napisz komentarz (14 Komentarzy)

III Festiwal Natury

środa, 16 kwietnia 2014 20:20

III Festiwal NaturyDnia 8 czerwca 2013 od godziny 13:00 odbywała się  impreza edukacyjna ,,Natura 2000'' pod nazwą III Festiwal Natury w Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i Ekologicznej ,,Morzycówka''. Głównym organizatorem były Lasy Państwowe i Nadleśnictwo Wałcz.Na imprezę została zaproszona Państwowa Straż Pożarna i Ochotnicza Straż Pożarna  oraz Koła Gospodyń Wiejskich z różnych miejscowości. Panie prezentowały swoje wyroby,potrawy na licznych  stoiskach.Czas umilała nam zespół Rezonans i Majtki Bosmana.Konkurencje w których można było wzionąć udział to:rajd rowerowy w którym wzięło udział 51 osób oraz prace leśne w których wzięło udział zaledwie 6 osób, bieg, konkurs strzelecki,konkurs rysowania natury dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji. Został również przedstawiany pokaz walk rycerskich. Był również organizowany wyjazd na pokaz akcji gaśniczej pożaru lasu z użyciem samolotu. Na  koniec imprezy zostały ogłoszone wyniki konkursów,w tym fotograficznego,biegu,rajdu  rowerowego i strzeleckiego. Hasłem III Festiwalu Natury była ,,Natura Przewodnia''. Całej imprezie towarzyszyła dobra atmosfera i zabawa.
Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z Festiwalu Natury oraz krótkiego filmu w dalszej części artykułu.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Więcej…

Polecamy

PWSZ Wałcz

Polecamy artykuł


Ostatnie posty na forum

Brak postów do publikacji.